KOLĘDY ŚWIATA 03-01-2014

Narodził się Jezus Chrystus... z tą dobrą nowiną zawita do naszej parafii 12 stycznia (niedziela) o godz. 18:00 Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie pod dyrekcją prof. Benedykta Błońskiego i wyśpiewa radość z Bożego Narodzenia. Na koncert Chóru przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz naszej scholi dziecięcej - Maryjne Słowiki bardzo serdecznie zapraszamy.
Czytaj więcej
BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 24-12-2013

Błogosławionych Świat Bożego Narodzenia, ciepła rodzinnego, wiele łask od Małej Dzieciny i aby Bożonarodzeniowy nastrój miłości, dobroci i życzliwości trwał w waszych sercach przez cały rok.
życzą kapłani i pracownicy parafii
Czytaj więcej
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 31-10-2013

Drodzy bracia i siostry ! Uroczystość Wszystkich Świętych, którą dziś obchodzimy, skłania nas do podniesienia wzroku ku niebu i rozważania pełni boskiego życia, które nas czeka. «Obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy» (1 J 3, 2) — tymi słowami apostoł Jan zapewnia nas o rzeczywistości naszej ścisłej więzi z Bogiem, jak i co do naszego przyszłego losu. Jako umiłowane dzieci otrzymujemy zatem…
Czytaj więcej


SANKTUARIUM FATIMSKIE - NA ŻYWO© 2008 Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie marcinnogal.com