UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 28-10-2014

Drodzy bracia i siostry !

Uroczystość Wszystkich Świętych, którą dziś obchodzimy, skłania nas do podniesienia wzroku ku niebu i rozważania pełni boskiego życia, które nas czeka. «Obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy» (1 J 3, 2) — tymi słowami apostoł Jan zapewnia nas o rzeczywistości naszej ścisłej więzi z Bogiem, jak i co do naszego przyszłego losu. Jako umiłowane dzieci otrzymujemy…
Czytaj więcej
Projekt Domek Świętego Mikołaja 27-10-2014
Zapraszamy do głosowania na projekt Fundacji Otwarte Dłonie jest dla naszej parafii. Głosy można oddawać codziennie do 15 listopada, oddany głos nalezy potem potwierdzić na poczcie. Wszystko więc w waszych rękach drodzy parafianie.
link do głosowania
https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1216,calo roczny-domek-sw-mikolaja.html
Czytaj więcej
PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W FESTYNIE 24-10-2014

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczny i aktywny udział w Festynie Sportowo - Rekreacyjnym dla Rodzin. Za wspólne radosne chwile spędzone podczas zabawy . Gratulujemy tym, którzy zdobyli nagrody w róznych konkursach i konkurencjach. Szczególne podziękowania składamy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia festynu, a także sponsorom i ofiarodawcom. 
    Ksiądz Proboszcz oraz Organizatorzy Czytaj więcej


SANKTUARIUM FATIMSKIE - NA ŻYWO© 2008 Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie marcinnogal.com