Muzykalni goście 17-08-2015

W niedzielę w naszej Parafii gościliśmy Parafialną Orkiestrę Dętą ze Szczutowa. Orkiestra zachwyciła nas swoją piękną muzyką i  strojami. Uświetniła swoim graniem Eucharystię o godz. 10:00, 11:30. Natomiast o godz. 18:30 odbył się koncert. Ogromną radość sprawił nam pokaz musztry paradnej wykonany przez młodych artystów na zakonczenie koncertu.
Zapraszamy do galerii oraz do obejrzenia filmików z musztry paradnej linki do filików poniżej,…
Czytaj więcej
Górska Przygoda 17-08-2015

26.07.2015 r o godzinie 6:45 ruszyła trzydziestoosobowa grupa młodzieży do Murzalsihle pod kierownictwem pani Joanny Retkowskiej przy dzielnym wsparciu pani Agnieszki Gruszewskiej , Anny Kiełbasy i pani pielęgniarki Moniki. Podczas pobytu uczestnicy wraz z opiekunami stworzyli jedną wielką rodzinkę. Każdy dzień był wypełniony atrakcjami po brzegi wszyscy zdobyli Sarnią Skałkę, Morskie Oko, Czarny Staw, Kasprowy Wierch. Nie zabrakło też spaceru po Zakopanym, Krupówkach i…
Czytaj więcej
Kolonie - Sztutowo 12-07-2015

 Pogoda nam dopisała była fantastyczna i nie tylko pogoda, nasi koloniści także, zresztą sami zobaczcie. Pozdrowienia i uściski dla całej dziewięćdziesiatki. Życzę wszystkim udanych dalszych części wakacji i dobrego wypoczynku z uśmiechem na twarzy ;) 
Wioletta Bulejak
link do zdjęć i filmików
https://goo.gl/photos/LcEbpwDdeiottVAn8
a tu link do naszego kolonijnego teledysku
https://youtu.be/9CrKX1hzW-o
Miłego oglądania…
Czytaj więcej


SANKTUARIUM FATIMSKIE - NA ŻYWO© 2008 Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie marcinnogal.com