ŚRODA POPIELCOWA 15-02-2015
Środa Popielcowa rozpoczyna okres czterdziestodniowego przygotowania do największej chrześcijańskiej uroczystości - Świąt Paschalnych. Wielki Post, trwa do początku liturgii Mszy Wieczerzy Pańskiej sprawowanej w Wielki Czwartek. Sam zwyczaj posypywania głów popiołem na znak żałoby i pokuty, celebrowany w Środę Popielcową, znany jest w wielu kulturach i tradycjach, m.in. w starożytnym Egipcie, u Arabów i w Grecji. W liturgii pojawił się on w VIII w. Pierwsze…
Czytaj więcej
Święto Ofiarowania Pańskiego 02-02-2015
Msze święte w święto Ofiarowania Pańskiego o godz. 8:00, 10:00, 18:00 i 20:00. Na każdej mszy świętej poświęcenie świec.
Czytaj więcej
Koncert kolęd 07-01-2015

Dzisiaj w Betlejem wesoła nowina, że Panna czysta porodziła Syna, z tą dobrą nowiną zawita do naszej parafii 18 stycznia w niedzielę po mszy św. o godz. 18.00 Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie pod dyrekcją prof. Benedykta Błońskiego i wyśpiewa radość z Bożego Narodzenia. Na koncert Chóru przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz naszej scholi dziecięcej - Maryjne Słowiki bardzo serdecznie zapraszamy.
 
Czytaj więcej


SANKTUARIUM FATIMSKIE - NA ŻYWO© 2008 Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie marcinnogal.com