HEJ,KOLĘDA! KOLĘDA! 04-01-2013

Kolędy, nasze polskie kolędy są piękne, wzruszające, zajmują wyjątkowe miejsce w naszej kulturze, a przede wszystkim dzięki nim możemy bardziej uroczyście obchodzić święto Narodzenia Jezusa.

W niedzielę w święto Świętej Rodziny mogliśmy przeżywać  wspólne kolędowanie trzech zespołów naszej parafii: scholki dziecięcej „Maryjnych słowików”, zespołu młodzieżowego, oraz chóru „Magnificat”.

W niedzielę Chrztu Pańskiego 13 stycznia

- nasza scholka dziecięca wystąpi  z kolędami w Katedrze olsztyńskiej o godz. 15:00

- o godz. 18:00 o oprawę muzyczną mszy św. w naszej parafii zatroszczy się młodzież ze szkoły muzycznej

- a po mszy możemy wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu uczniów i nauczycieli ze szkoły 101

W niedzielę 27 stycznia o godz.18:30 z kolędami zawita Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

SANKTUARIUM FATIMSKIE - NA ŻYWO

© 2008 Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie marcinnogal.com